Ploty

Plotové centrum

Plot je krásný šperk každého domu. Když jdete okolo domu, jako první nám padne do oka plot. Správné ploty zvýrazní krásu domu a zároveň majitelům vytvoří soukromí. Použít můžete ploty, plotovky, drátěné, kované či plastové materiály.

... stačí si vybrat ...
Nakupte v e-shopu

Navštivte naši kamennou prodejnu v areálu firmy
otevírací doba: Po - Pá: 6.30 - 15.00 (polední pauza 11.30 - 12.30)
Prodejna z důvodu celozávodní dovolené od 3.7. do 7.7.2023 uzavřena.

Nejde jen o ohraničení pozemku, ale o výrazný architektonický prvek. Plot by měl respektovat charakter domu a jeho okolí vhodnou barvou, tvarem i materiálem. Současně by měl plot chránit soukromí a reprezentovat vás.

Plotové centrum Vyškov - MGV

Podle důrazu na soukromí se odvíjí výška plotu. Hodně vysoký a plný plot zajistí dokonalé soukromí, ale přinese stín. Nechcete-li naopak, aby váš dům působil jako pevnost, postačí oplocení do výšky třeba jen 60 centimetrů. Pak již zbývá rozhodnout se, z čeho plot bude.

S ploty máme své zkušenosti, tak se s námi bezplatně poraďte. Plot stavíte pro několik generací, proto výběru věnujte trochu času.

Konzultujte s námi


Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV Plotové centrum - MGV

MGV, a.s.

+420 517 325 611

Průmyslová 719/4, 682 01 Vyškov
mgv@mgv.cz, www.mgv.cz

QRcoda - MGV, a.s.